Pristatome Jums ketvirtąją įrašytą Verslo klasės pamoką! Šią pamoką veda „Swedbank“ ekonomistė, ISM universiteto dėstyoja Greta Ilekytė, kuri mokiniams pristato temą „Klimato kaitos įtaka ekonomikai“.

Pamokoje dėstytoja aptaria klimato kaitos padarinius pasauliui bei kaip tai paveikė ekonominius rodiklius. Gilėjanti klimato kaitos krizė paveikia ne tik gamtą, tačiau didina išlaidas ir apsisaugojimui nuo ekstremalių orų, gadina pastatus, kelia draudimo kainas. Be viso to, tai skatina migraciją iš labiausiai pažeidžiamų šalių, didina metalų kainas ir pan..

Visa tai bus aptariama šioje įrašytoje pamokoje. Taip pat Tamo dienyno pranešimuose rasite šios pamokos užduotį, kurią mokiniai turi atsakyti raštu iki kovo 20 dienos.